Express-Kwiaty Kwiaciarnie internetowe Dostawa kwiatów w Polska

Nota Prawna

Ta strona jest publikowana przez RGB-Performance, SASU z kapitałem € 5000, zarejestrowana pod numerem RCS Paris B 752 417 212, którego siedziba znajduje się przy 17 Avenue George V, 75008 Paryż.
Ta strona jest na serwerze OVH, 2 rue Kellermann, 59100 Roubaix, Francja.

Reklama

Na żądanie reklamy dziękuję wysłać e-mail do contact@rgb-performance.com.

Kontakt

Na życzenie kontaktu dziękuję wysłać e-mail do contact@rgb-performance.com.

Dostęp do strony

Pamiętaj, charakterystykę i ograniczenia Internetu i nie bierze żadnej odpowiedzialności za skutki połączenia do sieci poprzez tę stronę.

W szczególności nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty materialne i niematerialne spowodowane do sprzętu komputerowego i danych zapisanych na nim ani za konsekwencje, które mogą pojawić się w osobiste, zawodowe lub handlowe.

Nie możemy dalej nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy nie można osiągnąć Zaloguj się do serwisu z powodu usterki technicznej lub jakichkolwiek problemów związanych w szczególności z przeciążenia sieci.

Dane Personalne

Nie zbieramy żadnych danych osobowych.

Własność Intelektualna

Elementy witryn opublikowane przez RGB-Performance, w tym tekstu, prezentacji, ilustracji, zdjęć, znaków towarowych i ukształtowanych drzew są naszą wyłączną własność.

Powielanie, kopiowanie lub wykorzystanie i jakikolwiek sposób bez naszej zgody będzie stanowić naruszenia mogącego spowodować działania prawne.

Informacja

Informacje podane na tej stronie są wyłącznie w celach informacyjnych. Są one w każdym przypadku należy wziąć pod uwagę, gdy w trybie online i nie wtedy, gdy odwiedzając serwis.

Naszym zadaniem nie może być popełnione z powodu tej informacji.

 
Dzis jest sobota 15 maj 2021